HomeProduktyFirmaDo pobraniaKontakt

Hotele na całym świecie,
w których znajdziesz suszarki Valera:


Suszarki hotelowe

Valera – więcej niż suszarki do włosów

Jeżeli zadowolenie klientów jest priorytetem w Twoim hotelu – zapoznaj się ze szczegółami naszej propozycji.

Co wyróżnia hotelowe i basenowe suszarki do włosów Valera? Wśród wielu zalet te, które należy wymienić to między innymi:

  • wysoka jakość wykonania,
  • wytrzymałość i niezawodność,
  • energooszczędność,
  • 2 letnia gwarancja - serwis na miejscu lub wymiana.

Technologia do usług człowieka

W suszarkach wykorzystujemy nowoczesne technologie:

  • Antybakteryjne właściwości srebra zostały wykorzystane w naszych suszarkach (NANO-SILVER) dzięki wykorzystaniu nanotechnologii. Znaczenie powłoki antybakteryjnej szczególnie sprawdza się w miejscach, gdzie z jednego urządzenia korzysta wielu ludzi.
  • Wyposażyliśmy nasze suszarki do włosów w generator jonów ujemnych, które to bardzo dobrze wpływają na kondycje włosów. Odmładzają i regenerują strukturę włosów oraz powodują zamykanie łusek włosów.
  • Valera opracowała również tzw. „bezpieczne grzałki”, które poprzez specjalne profilowanie podnoszą bezpieczeństwo używających naszych suszarek oraz dla wydłużają ich żywotność.

Jakość i bezpieczeństwo

Valera stosuje koncepcję Total Quality we wszystkich aspektach działalności, co potwierdza certyfikat ISO 9001 otrzymany w 1995.

Wszystkie suszarki do włosów (hotelowe i basenowe) spełniają standardy EN i IEC, jak również dyrektywy UE w zakresie tłumienia interferencji fal radiowych oraz EMC (zgodności elektromagnetycznej).
Ponadto, urządzenia Valera posiadają międzynarodowe znaki i certyfikaty bezpieczeństwa jak: certyfikat "VDE", znak bezpieczeństwa "S+" i znak zgodności "CE".

Do naszych produktów, na życzenie klienta, dołączone zostają dokumenty potwierdzające zgodność z normami EN i CE (tzw. deklaracja zgodności).

Wybierając hotelowe lub basenowe suszarki do włosów i ciała firmy Valera, wybierasz potwierdzoną certyfikatami jakość, bezpieczeństwo oraz nowoczesną nanotechnologię.

Logo Valera jest własnością firmy Ligo Electric SA (Szwajcaria) i zostało użyte w celach informacyjnych. Polityka prywatności
Wyposażenie łazienek Profesjonalne środki czystości Baterie czasowe